Hlasujte za Večerný beh Partizánske 2021

11. september je termínom veľkého športového podujatia v Partizánskom určeného pre širokú verejnosť. Čaká nás tretie pokračovanie obľúbeného Večerného behu Partizánske.

Mesto Partizánske spustilo hlasovanie verejnosti v Participatívnom komunitnom rozpočte. Všetci tak majú možnosť vyjadriť svoj názor, ktoré z komunitných projektov v našom meste budú podporené z verejných prostriedkov.

Aj Atletický oddiel Partizánske sa uchádza o Vašu podporu. Už tretí rok pripravujeme jedno z najväčších športových podujatí v Partizánskom – VEČERNÝ BEH. Všetko to však stojí nemalé peniaze. Časomiera, účastnícke tričká a medaily, občerstvenie, osvetlenie, ozvučenia a ďalšia technika… a to je len niekoľko najväčších položiek týkajúcich sa organizácie Večerného behu. Preto sa na vás všetkých obraciame s prosbou o podporu. 

Formou SMS hlasovania nám môžete pomôcť získať finančnú dotáciu, ktorá výrazne pomôže pri organizácii tohto pandémiou poznačeného ročníka. Vezmite svoj mobilný telefón, a pošlite SMS na číslo 6664 v tvare projekt (mezdera) 9. Veríme, že pošlete toľko SMSiek (minimálne 50), že sa dostaneme medzi 10 komunitných projektov, ktoré budú mestom podporené. Hlasuje sa do 16. mája 2021 (vrátane). Z jedného tel. čísla ja možné poslať len jeden SMS hlas, ktorý stojí 0,50€.

Často vieme minúť peniaze na rôzne nepotrebné veci. Ak spravíme každý malý skutok, spoločne sa podarí veľké dielo. Už teraz ďakujeme za každú SMS! 

 16 videní celkom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.