Jakub Nemec s osobným rekordom

V bratislavskej hale Elán sa v sobotu 9. februára konali otvorené Majstrovstvá Západoslovenského atletického zväzu, ktorých sa zúčastnili aj naši atléti.

Jakub Nemec

Najväčší úspech zaznamenal Jakub Nemec, ktorý v kategórii dorastencov zvíťazil v behu na 200m v osobnom rekorde 23,64 s. Ďalej nás reprezentovali junior Marko Ťarcha v behu na 60 metrov (čas 7,93 s), staršia žiačka Petra Znášiková v behu na 60 m (vyrovnaný osobný rekord 8,95 s), 150 m (čas 22,64 s) osobný rekord v skoku do výšky (130 cm). Mladšia žiačka Sára Šebestová absolvovala 800 metrov (čas 2:45.22 min) a Pavol Slivka v kategórii mužov v behu na 1500 metrov dosiahol čas 4:50,88 min. Každý z pretekárov podal skvelý výkon. Príjemným spestrením pretekov bolo stretnutie s najlepším šprintérom na Slovensku Jánom Volkom, s ktorým sme si spravili spoločnú foto a navzájom sme si popriali veľa úspechov v nasledujúcom období.

Jakub Nemec, Ján Volko, Marko Ťarcha, Pavol Slivka

 

 2,233 videní celkom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.