M ZsAZ: Atléti z Partizánskeho medailoví

Na otvorených majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu dorastu a staršieho žiactva, ktoré sa uskutočnili na Mestskom atletickom štadióne Antona Hajmássyho v Trnave, sa predstavilo aj septeto reprezentantov Atletického oddielu Partizánske. Traja z nich sa postavili aj na medailové stupienky.

Najvyššie sa umiestnila Karin Králová, ktorá v čase 20,23 s skončila druhá v behu starších žiačok na 150 m. Bronzovú medailu si vysúťažil Filip Drábik (2:27,12 min) v behu starších žiakov na 800 m a medzi dorastenkami na osemstovke s časom 2:43,96 min aj Simona Seidlová.

Atletický oddiel z Partizánskeho mal zastúpenie aj na otvorených majstrovstvách Stredoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali na Štadióne AC Stavbár Nitra. Obe Partizánčanky, ktoré štartovali mimo súťaže, zasiahli do bojov o popredné priečky. V behu starších žiačok na 150 m skončila Karin Králová v čase 20,27 s tretia a rovnaké umiestnenie zaznamenala aj Sára Šebestová (2:42,29 min) na osemstovke.

Umiestnenie reprezentantov z Atletického oddielu Partizánske – otvorené majstrovstvá Západoslovenského atletického zväzu dorastu a staršieho žiactva:

3. Simona Seidlová 2:43,96 min.

Umiestnenie reprezentantov z Atletického oddielu Partizánske – otvorené majstrovstvá Stredoslovenského atletického zväzu:

5. Karin Králová 8:49 s,

150 m: 3. Karin Králová 20,27 s,

800 m: 3. Sára Šebestová 2:42,29 min.

Text: Marián Petrík, Noviny Tempo