Strieborná priečka v súťaži družstiev

 Slovenský atletický zväz organizuje aj v tomto roku projekt Detská atletika. V rámci neho sa v Novej Dubnici uskutočnil Spajkyho pohár družstiev aj za účasti nášho tímu najmladších žiakov.

Svoje sily si prišlo zmerať 11 družstiev zo šiestich klubov. Súťažilo sa v šiestich disciplínach – prekážková dráha (čas), skok do diaľky z miesta (cm), štafetový beh (čas), odhod medicinbalom (cm), skoky cez švihadlo (čas), 3-minútový vytrvalostný beh (body).

Nášmu tímu v zložení Stella Hupková, Veronika Harantová, Zoja Bezáková, Filip Németh, Martin Bočkay a Peter Lackovič pod vedením trénera Martina Drábika sa veľmi darilo. V jednotlivých disciplínach získali jedno prvé, dve druhé a tri štvrté miesta. Celkovo tak skončili na striebornej priečke, keď ich predbehlo len prvé družstvo Slávie ŠG Trenčín.

Tréner Vladimír Ištván s radosťou pochválil celý tím: „Naši najmladší atléti dokázali, že nám rastie nová generácia. Dnešným pretekom potvrdili, že naše deti patria ku krajskej špičke Trenčianskeho kraja.“

Celkové poradie:

1. Slávia ŠG Trenčín -1 7
2. Atletický oddiel Partizánske 17
3. Slávia ŠG Trenčín -2 19
4. AO Olympia Považská Bystrica 20
5. Slávia ŠG Trenčín – Simonka 30
6. Boscovia Nová Dubnica 37
7. Slávia ŠG Trenčín – 3 42
8. Atletika Dubnica nad Váhom 45
9. AK Spartak Dubnica nad Váhom – A 48
10. AK Spartak Dubnica nad Váhom – B 58
11. Atletika Dubnica nad Váhom – Kocman 0

Body sú dané súčtom umiestnení v jednotlivých disciplínach. Najmenší možný bodový zisk bol 6.

 2,296 videní celkom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.